O nas - Drawex - metalowe stelaże meblowe , funkcje spania

O nas

DRAWEX

Firma nasza powstała w 1993 roku. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja metalowych stelaży meblowych oraz  mebli tapicerowanych. W trakcie długoletniej działalności nasze produkty zdobyły uznanie wśród wielu klientów sprawiając, że jesteśmy liczącym się w kraju i za granicą producentem metalowych stelaży meblowych i mebli tapicerowanych. Decydując się na nasze wyroby wybieracie Państwo profesjonalność i solidność.

img02

DRAWEX - METALOWE STELAŻE MEBLOWE

Produkcja metalowych stelaży meblowych i mechanizmów do sof , narożników oraz łóżek sypialnianych to jeden z głównych profili działalności firmy. Długoletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie w branży meblarskiej, gwarantują naszym klientom profesjonalność i solidność. Odbiorcami naszych wyrobów są renomowani producenci mebli w kraju i za granicą. Jesteśmy godnym zaufania partnerem gwarantującym wysoką jakość wyrobów i ich konkurencyjną cenę.

→ Sprawdź ofertę ←
kadr 179856003

DRAWEX - METALOWE PODSTAWY, RAMY, NOGI

Drugim profilem działalności firmy jest produkcja metalowych podstaw, ram, nóg z metalu do takich mebli jak stoły, stoliki kawowe, krzesła, hokery, ławy, sofy, fotele, łóżka i wiele innych.
Nasze produkty cechuje precyzja i solidne wykonanie oraz najwyższa dbałość o detale.
W zakresie tej działalności współpracujemy z wieloma firmami produkującymi meble twarde i tapicerowane.
Posiadamy profesjonalny i rozbudowany park maszynowy pozwalający na precyzyjną produkcję wyrobów metalowych.
Wdrażanie nowych technologii oraz doświadczona kadra pracownicza pozwala nam na wykonanie nie tylko standardowych produktów z naszej oferty, ale także realizację każdego powierzonego projektu według specyfikacji dostarczonej przez klienta.

→ Sprawdź ofertę ←